SPEELKALENDER

Speelweek 1

Deinze AGeMo A

Sint-Niklase DGeMo B

Deinze DGeMo C

Eeklo DGeMo E

GeMo F* — D’leeuw C

10 — 06

03 – 13

03 — 13

03 – 13

01 — 15

* Deze wedstrijd wordt uitzonderlijk gespeeld in Technisch Instituut Sint-Jozef

Speelweek 2

GeMo A — St. Pauwels B

GeMo D — Stekene G

GeMo E — TTC Ronse D

GeMo F — Sint-Niklase H

Zaterdag 24/09/2022 — 19u

Zaterdag 24/09/2022 — 19u

Zaterdag 24/09/2022 — 19u

Zaterdag 24/09/2022 — 19u

Speelweek 3

Merelbeke EGeMo A

Kruibeke BGeMo B

Merelbeke K GeMo C

TTC Nova DGeMo D

Olsene DGeMo E

Vrijdag 30/09/2022 — 20u

Vrijdag 30/09/2022 — 20u

Vrijdag 30/09/2022 — 20u

Zaterdag 01/10/2022 – 19u

Vrijdag 30/09/2022 — 20u

Speelweek 4

Temse AGeMo A

Hamme EGeMo B

Sint-Niklase EGeMo C

Lobos C GeMo D

Egmont EGeMo E

QLT Gent FGeMo F

Vrijdag 14/10/2022 — 20u30

Vrijdag 14/10/2022 — 20u

Zaterdag 15/10/2022 — 19u

Zaterdag 15/10/2022 — 19u

Vrijdag 14/10/2022 — 20u

Vrijdag 14/10/2022 — 20u

Speelweek 5

GeMo A — Merelbeke G

GeMo B — Merelbeke H

GeMo C — Egmont C

GeMo D — Ninove E

GeMo F — Egmont E

Zaterdag 22/10/2022 — 19u

Zaterdag 22/10/2022 — 19u

Zaterdag 22/10/2022 — 19u

Zaterdag 22/10/2022 — 19u

Zaterdag 22/10/2022 — 19u

Speelweek 6

Sleiding B*GeMo A

Sterke Stut A** GeMo B

QLT Gent EGeMo C

QLT Gent FGeMo E

GeMo F*** — De Pint F

07 -09

Vrijdag 07/10/2022 — 19u30

Vrijdag 28/10/2022 — 20u

Vrijdag 28/10/2022 — 20u

Vrijdag 28/10/2022 — 20u

* Vooruitgeschoven wedstrijd

** Vooruitgeschoven wedstrijd

*** Deze wedstrijd wordt uitzonderlijk gespeeld in Technisch Instituut Sint-Jozef

Speelweek 7

GeMo A — Rooigem-Gent G

GeMo B — Rooigem-Gent J

GeMo D — TTC Aalst E

GeMo EGeMo F

Zaterdag 12/11/2022 — 19u

Zaterdag 12/11/2022 — 19u

Zaterdag 12/11/2022 — 19u

Zaterdag 12/11/2022 — 19u

Speelweek 8

GeMo A* — De Pinte A

GeMo B* — Stekene F

GeMo C* — De Pinte D

GeMo D* — St. Pauwels D

GeMo E* — De Pinte F

Zaterdag 05/11/2022 — 19u

Zaterdag 05/11/2022 — 19u

Zaterdag 05/11/2022 — 19u

Zaterdag 05/11/2022 — 19u

Zaterdag 05/11/2022 — 19u

* Vooruitgeschoven wedstrijd

Speelweek 9

QLT Gent BGeMo A

QLT Gent CGeMo B

Ouwegem A*GeMo C

Sleidinge DGeMo D

GeMo F** — Olsene D

Vrijdag 25/11/2022 — 20u

Vrijdag 25/11/2022 — 20u

Vrijdag 16/12/2022 — 20u15

Vrijdag 25/11/2022 — 20u

Vrijdag 25/11/2022 — 20u

* Uitgestelde wedstrijd

** Deze wedstrijd wordt uitzonderlijk gespeeld in Technisch Instituut Sint-Jozef

Speelweek 10

Sint-Niklase BGeMo A

Egmont AGeMo B

Sint-Niklase HGeMo E

KTTC Eikenlo DGeMo F

Zaterdag 03/12/2022 — 19u

Vrijdag 02/12/2022 — 20u

Zaterdag 03/12/2022 — 19u

Zaterdag 03/12/2022 — 19u

Speelweek 11

GeMo A — Galmaarden A

GeMo B — D’leeuw 2001 A

GeMo C — D’leeuw 2001 B

GeMo D — Rooigem-Gent L

GeMo E — D’leeuw 2001 C

GeMo F — Ronse D

Zaterdag 10/12/2022 — 19u

Zaterdag 10/12/2022 — 19u

Zaterdag 10/12/2022 — 19u

Zaterdag 10/12/2022 — 19u

Zaterdag 10/12/2022 — 19u

Zaterdag 10/12/2022 — 19u

Speelweek 12

GeMo A — TTC Deinze A

GeMo B — Sint-Niklase D

GeMo C — TTC Deinze D

GeMo E — KTTC Eikenlo D

D’leeuw 2001 C*GeMo F

Zaterdag 14/01/2023 — 19u

Zaterdag 14/01/2023 — 19u

Zaterdag 14/01/2023 — 19u

Zaterdag 14/01/2023 — 19u

Vrijdag 13/01/2023 — 19u30

* Deze wedstrijd wordt uitzonderlijk gespeeld in Denderleeuw

Speelweek 13

St. Pauwels BGeMo A

Stekene GGeMo D

TTC Ronse DGeMo E

Sint-Niklase HGeMo F

Zaterdag 21/01/2023 — 19u

Vrijdag 20/01/2023 — 20u

Vrijdag 20/01/2023 — 20u

Zaterdag 21/01/2023 — 19u

Speelweek 14

GeMo A — Merelbeke E

GeMo B — Kruibeke B

GeMo C — Merelbeke K

GeMo D — TTC Nova D

GeMo E — Olsene D

Zaterdag 28/01/2023 — 19u

Zaterdag 28/01/2023 — 19u

Zaterdag 28/01/2023 — 19u

Zaterdag 28/01/2023 — 19u

Zaterdag 28/01/2023 — 19u

Speelweek 15

GeMo A — Temse A

GeMo B — Hamme E

GeMo C — Sint-Niklase E

GeMo D — Lobos C

GeMo E — Egmont E

GeMo F — QLT Gent F

Zaterdag 04/02/2023 — 19u

Zaterdag 04/02/2023 — 19u

Zaterdag 04/02/2023 — 19u

Zaterdag 04/02/2023 — 19u

Zaterdag 04/02/2023 — 19u

Zaterdag 04/02/2023 — 19u

Speelweek 16

Merelbeke GGeMo A

Merelbeke HGeMo B

Egmont CGeMo C

Ninove EGeMo D

Egmont EGeMo F

Vrijdag 10/02/2023 — 20u

Vrijdag 10/02/2023 — 20u

Vrijdag 10/02/2023 — 20u

Zaterdag 11/02/2023 — 19u

Vrijdag 10/02/2023 — 20u

Speelweek 17

GeMo A — Sleidinge B

GeMo B — Sterke Stut A

GeMo C — QLT Gent E

GeMo E — QLT Gent F

De Pinte FGeMo F

Zaterdag 18/02/2023 — 19u

Zaterdag 18/02/2023 — 19u

Zaterdag 18/02/2023 — 19u

Zaterdag 18/02/2023 — 19u

Vrijdag 17/02/2023 — 20u

Speelweek 18

Rooigem-Gent GGeMo A

Rooigem-Gent JGeMo B

TTC Aalst EGeMo D

GeMo F* — GeMo E

Vrijdag 03/03/2023 — 20u

Vrijdag 03/03/2023 — 20u

Vrijdag 03/03/2023 — 20u

Vrijdag 03/03/2023 — 19u

* Deze wedstrijd wordt uitzonderlijk gespeeld in Technisch Instituut Sint-Jozef

Speelweek 19

De Pinte AGeMo A

Stekene FGeMo B

De Pinte DGeMo C

St. Pauwels DGeMo D

De Pinte FGeMo E

Vrijdag 10/03/2023 — 20u

Vrijdag 10/03/2023 — 20u

Vrijdag 10/03/2023 — 20u

Zaterdag 11/03/2023 — 19u

Vrijdag 10/03/2023 — 20u

Speelweek 20

GeMo A — QLT Gent B

GeMo B — QLT Gent C

GeMo C — Ouwegem A

GeMo D — Sleidinge D

Olsene D*GeMo F

Zaterdag 18/03/2023 — 19u

Zaterdag 18/03/2023 — 19u

Zaterdag 18/03/2023 — 19u

Zaterdag 18/03/2023 — 19u

Vrijdag 24/02/2023 — 20u

* Vooruitgeschoven wedstrijd

Speelweek 21

GeMo A — Sint-Niklase B

GeMo B — Egmont A

GeMo E — Sint-Niklase H

GeMo F — KTTC Eikenlo D

Zaterdag 15/04/2023 — 19u

Zaterdag 15/04/2023 — 19u

Zaterdag 15/04/2023 — 19u

Zaterdag 15/04/2023 — 19u

Speelweek 22

Galmaarden AGeMo A

D’leeuw 2001 AGeMo B

D’leeuw 2001 B GeMo C

Rooigem-Gent LGeMo D

D’leeuw 2001 CGeMo E

Ronse DGeMo F

Vrijdag 21/04/2023 — 20u15

Vrijdag 21/04/2023 — 19u30

Vrijdag 21/04/2023 — 19u30

Vrijdag 21/04/2023 — 20u

Vrijdag 21/04/2023 — 19u30

Vrijdag 21/04/2023 — 20u